Bilog v1.3

Loading

Powered By Yavuz MERCAN

Iphone 7 Tasarımı Iphone 7 son çıkan dedikodular

Iphone 7 Tasarımı Iphone 7 son çıkan dedikodular
Yavuz MERCAN - 20.12.2015

Bu yazımda sizlere Iphone 7 ile etrafta dolaşan söyletiler ve dedikodulardan bahsedeceğim.

eğer söylentiler doğruysa Iphone 7 çok çok farklı bir tasarımını görebiliriz. Hatta öyleki Iphone 7 de diğer Iphonelarda bulunan Home tuşunu görmeyebiliriz. İşte Apple’ın  iPhone 7 ile ilgili tüm dedikoduları

Yeni tasarım: iOS 10 ve Apple A10 işlemciyle çalışması beklenen iPhone 7’nin Home tuşunu çöpe atma ihtimali, bir analiste göre yüzde 50. Apple, Home düğmesini kaldırarak iPhone’u daha küçük bir hale getirebilir ve bu işlevi 3D Touch ile sunmaya başlayabilir.

Kavisli ekran: Uçuk dedikodular arasında Apple’ın iPhone 7’de kavisli ekranlar kullanacağı bulunuyor. Bu dedikodunun kaynağı ise, firmanın aldığı patentler.

Su geçirmezlik: iPhone 6S’le yapılan bazı testler, telefonun su altında bir süre kalabildiğini göstermişti. Ancak su geçirmezlik, iPhone 6S’in özellikleri arasında listelenmiyor. iPhone 7’de ise bu durum değişebilir. 9to5Mac’e göre Apple, iPhone 7’yi toz ve su geçirmez hale getirmek istiyor.

Altı çekirdekli Apple A10 işlemci: Çince mikro-blog platformu Weibo’ya göre Apple, iPhone 7’de altı çekirdekli üst seviye bir işlemciye yer verebilir. Ancak iPhone 6S’te çift çekirdekli işlemci kullanan Apple’ın böyle bir şey yapması, bizce şaşırtıcı olur. Bu yüzden altı çekirdekli A10’un iPhone 7 yerine yeni iPad veya yeni bir MacBook Pro’da da kullanılma ihtimali de var.

Yazıyı Paylaşın

Yorum (0)

Yorum Yapınız

E-mail adresi yazılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.*

add
close

Son Twitlerim

Son Eklenen Makalelerim

Beni Takip Edin