Bilog v1.3

Loading

Powered By Yavuz MERCAN

MyKurumsal Web Yazılımı (Kurumsal Web Ağı Yönetimi) Tamamlandı !! - Yavuz MERCAN

MyKurumsal Web Yazılımı (Kurumsal Web Ağı Yönetimi) Tamamlandı !!

MyKurumsal Web Yazılımı (Kurumsal Web Ağı Yönetimi) Tamamlandı !!
Yavuz MERCAN - 6/29/2019

Evvveeeeeetttt.!!!  :) Allahım sonunda bitiyor aylardır üzerinde çalıştığım Kurumsal Web Ağı Yönetimi projem çok yakında bitiyor bu ne yaaaaa dediğinizi duyar gibiyim. Hemen açıklayayım şöyleki ben aslında firmalara hep web sitesi yapıyorum hep aynı şeyler aynı sayfalar aynı istekler vs. vs. bunlardan sıkıldım ve dedimki öyle bir sistem geliştirmeyliyim ki bir firmaya web sitesi artık yapmayayım site kendi kendini yapsın:) tamam biraz abarttım ama teknik olarak öyle site kendi kendini yapıyor siz sadece sitenin neresine neyin gelmesini istiyorsunuz onu belirliyorsunuz.

sistemi bu şekilde geliştirdim artık web sitesi yapmakla uğraşmayacağım ayrıca bu sistemin altyapısını öyle yaptımki uzaktan sistemi istediğim gibi günceleyebileceğim istediğim site tek tıkla güncellenecek istemediklerim güncellenmeyecek aslında bunu neye benzetebiliriz Android işletim sistemine benzetebiliriz birazda onu ilham aldım diyebilirim:) 

sistemin veritabanını ve yazılım kısmını güncellediğimde bunu tüm internet sitelerine yayabiliyorum.

kısaca adına KWAY (Kurumsal Web Ağı Yönetimi)  diyorum. Bu sistem sayesinde bir çok firmayı bu ağa çok çok uygun fiyatlarda katarak hem güzel işlevsel bir internet sitesi vermiş olacağım hemde KWAY 'de bulunan bir çok kurumsal uygulamaları ücretsiz olarak kullanmasını sağlamış olacağım.

 

demo : http://firmav2.mercanyazilim.net

Detaylı Bilgi için ;

http://mercanyazilim.net/Yazilim/Detay/3-mykurumsal-firma-web-scripti

 

Yazıyı Paylaşın

Yorum Yapınız

E-mail adresi yazılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.*

add
close

Son Twitlerim

Son Eklenen Makalelerim

Etiketler

Beni Takip Edin